FAQ 2019-03-04T19:51:22+00:00

FAQ

Chcete se zapojit do projetku Fundlamb.org? Máte nějaké náměty? Napište nám.

Je potřeba, aby organizace uměla přijímat dary přes darujme.cz. V případě, že máte zájem přidat další dobročinnou organizaci, prosím kontaktujte nás na info@fundlamb.org.

Fundlamb.org je neziskový dobročinný a dobrovolný projekt. V žádném okamžiku nedisponujeme finančními prostředky dárce a neúčtujeme si žádné poplatky.

Výběr dobročinné organizace, která obdrží finanční prostředky od darujícího, je ponechán na dobrodinci.

Fundlamb.org neručí za přislíbené zboží ani služby. Před provedením platby doporučujeme dárci dobrodince kontaktovat a vyjasnit si detaily. 

Ano, využíváme profesionální řešení darujme.cz, splňující nejnovější standardy karetních asociací – 3D secure, umožňující bezpečné platby kartou na internetu, údaje o platební kartě nesdělujete nám, ale zadáváte je přímo bance.

Některé karty nemají ve výchozím nastavení povoleny platby na internetu. I přesto, že vaše platební karta toto povolení již nastaveno má, některé banky nově požadují ověření platby pomocí 3D Secure (to probíhá např. zasláním ověřovací SMS). Pro povolení plateb na internetu nebo nastavení ověřování 3D Secure kontaktujte prosím zákaznickou linku své banky.

Vážíme si toho, prosím ozvěte se nám a napište, jak nám můžete pomoct. 

Platební odkaz, který můžete pomocí naší platformy vygenerovat slouží k provedení platby za nabízené věci nebo služby. Rozdíl je v tom, že peníze putují přímo na dobročinnou organizaci. Vy se o tom pouze dozvíte. 

Rádi Vám na Váš dotaz odpovíme. Využijte náš kontaktní formulář, nebo oslovte konkrétního člověka z našeho týmu. Pro rychlý kontakt využijte email: info@fundlamb.com nebo telefon: +420 737 875 551

V současné době ne, nechceme tvořit další dobročinný obchod. Chceme pouze dávat garanci o převedených darech.