FAQ 2019-06-24T20:28:55+00:00

FAQ

Chcete se zapojit do projektu Fundlamb.org? Rádi byste podpořili dobročinnou organizaci, která není v seznamu? Máte nějaké zajímavé náměty? Napište nám na info@fundlamb.org

Je potřeba, aby organizace uměla přijímat dary přes darujme.cz. V případě, že máte zájem přidat další dobročinnou organizaci, prosím kontaktujte nás na info@fundlamb.org.

Fundlamb.org je neziskový dobročinný a dobrovolný projekt. V žádném okamžiku nedisponujeme finančními prostředky dárce a neúčtujeme si žádné poplatky.

Výběr dobročinné organizace, která obdrží finanční prostředky od darujícího, je ponechán na dobrodinci.

Fundlamb.org neručí za přislíbené zboží ani služby. Před provedením platby Vám doporučujeme dobrodince kontaktovat a domluvit se na detailech předání zboží / poskytnutí služby.

Ano, využíváme platformu pro online dárcovství darujme.cz, splňující nejnovější standardy karetních asociací – 3D Secure, umožňující bezpečné platby kartou na internetu. Údaje o platební kartě nesdělujete nám, ale zadáváte je přímo bance.

Některé karty nemají ve výchozím nastavení povoleny platby na internetu. I přesto, že vaše platební karta toto povolení již nastaveno má, některé banky nově požadují ověření platby pomocí 3D Secure (to probíhá např. zasláním ověřovací SMS). Pro povolení plateb na internetu nebo nastavení ověřování 3D Secure kontaktujte prosím zákaznickou linku své banky.

Vážíme si toho, prosím ozvěte se nám a napište, jak nám můžete pomoct. 

Platební odkaz, který můžete pomocí naší platformy vygenerovat, slouží k provedení platby za nabízené věci nebo služby. Peníze poté putují přímo na dobročinnou organizaci. Vy o této platbě pouze dostanete potvrzení.

Rádi Vám na Váš dotaz odpovíme. Využijte náš kontaktní formulář nebo oslovte konkrétního člověka z našeho týmu (formulář i kontaktní údaje naleznete v sekci O nás). Pro rychlý kontakt využijte email: info@fundlamb.com nebo telefon: +420 737 875 551

V současné době ne, nechceme tvořit další dobročinný obchod. Chceme pouze dávat garanci o převedených darech.

Darovat můžete cokoliv co má nějakou hodnotu pro druhé lidi ať už je to služba nebo věc. Může to být například: Pěkná knížka, starý telefon, nábytek, pračka, hodina mé konzultace, doučování, oprava nějaké věci, oběd se mnou pokud jsem celebrita 🙂 Protože chceme, aby měl celý projekt pozitivní dopad, prosím nedarujte přes Fundlamb.org věci vulgární, nebezpečné, ukradené atd.